Kabrita
Kabrita
Kabrita
Kabrita

Visai ģimenei

Jebkura cilvēka uzturam, vai tas ir bērns vai pieaugušais, ir jābūt uzturvērtības ziņā sabalansētam. Pareiza barošana ir īpaši svarīga augošam organismam vai grūtniecības laikā. Kazas pienam piemīt vesela virkne unikālu īpašību, kas to tuvina ideālam...Grūtnieču uzturs


Grūtniecība – viens no pašiem nozīmīgākajiem un lieliskākajiem notikumiem sievietes dzīvē, un arī milzīga atbildība. Jūs vairs neesat viena un rūpēties tagad vajadzēs ne tikai par sevi. Šajā periodā ļoti svarīgi ievērot noteiktus ēšanas noteikumus.


UZZINĀT VAIRĀK


Uztura vajadzības pieaug


Augošam bērnam ir vajadzīgs daudz vairāk barības vielu nekā pieaugušajam cilvēkam. Nesabalansēts, uzturvērtības ziņā nabadzīgs uzturs var izraisīt nutrientu deficītu, kas atbildīgi par normālu bērna augšanu un attīstību. Pastāv daudzas svarīgas barības vielas, kas nepieciešamas augošam organismam katru dienu.


UZZINĀT VAIRĀK


Kāpēc kazas piens?


Kazas piena popularitāte pastāvīgi aug, tas garšo gan pieaugušajiem, gan bērniem. Tad kāpēc jau šodien aizvien biežāk un biežāk cilvēki izvēlas tieši kazas pienu?


UZZINĀT VAIRĀK

Produkti Kabrita®


Maisījumi uz kazas piena bāzes Kabrita® GOLD Maisījumi Kabrita® tiek izgatavoti Holandē uz dabīgā kazas piena bāzes un 100% nesatur govs pienu. Kabrita® piedāvā speciāli izstrādātu formulu katram vesela bērna attīstības posmam.

Daži padomi liekā svara nomešanai


Ja Jums saglabājušies pāris lieki kilogrami, kad mazulim apritējis gads, tad svara problēma ir jārisina. Tomēr vairumam no mums personīgais treneris vai vienkārši trīs brīvas stundas…


Sīkāk

Biežāk uzdotie jautājumi

CITI JAUTĀJUMI