Kabrita
Kabrita
Kabrita
Kabrita

Bērnu ēdināšana pēc gada

Nosvinējāt mazuļa pirmo dzimšanas dienu? Apsveicam, Jūsu bērns iesoļojis aktīvas kognitīvās, emocionālās un sociālās attīstības periodā. Atbalstiet viņa izziņas aktivitātes ar sabalansētu un garšīgu pārtiku.Daudzveidīga ēdienkarte


Neskatoties uz to, ka pēc gada vecuma bērns kļūst aizvien kustīgāks, kalorijas viņam ir mazāk vajadzīgas. Tas nozīmē, ka vajadzīgās barības vielas tiek patērētas no mazāka uztura daudzuma. Daudzveidīga ēdienkarte palīdzēs nodrošināt bērna fizioloģiskās vajadzības pēc barības vielām un enerģijas.


UZZINĀT VAIRĀK


Mazulim veselīgi gardumi


Garšīgas un veselīgas «uzkodas» ir bērna uztura svarīga sastāvdaļa. Tās ne tikai nodrošina nepieciešamo enerģijas lādiņu pamatēdienu starplaikos, bet var būt arī papildus vitamīnu un minerālu avots. Un, pats galvenais, tās mēdz būt tik garšīgas!


UZZINĀT VAIRĀK


Ja bērnam ir ēšanas kaprīzes


Katru vecāku uztrauc jautājums, vai bērns saņem pilnvērtīgai attīstībai un augšanai pietiekamu uzturu. Problēma rodas tad, kad mazulis ir ļoti kaprīzs un izvēlīgs ēdiena izvēlē un atsakās ēst viņam piedāvāto. Mēs esam sagatavojuši Jums vairākus padomus, kas palīdzēs šādas grūtības pārvarēt.


UZZINĀT VAIRĀK

Produkti Kabrita®


Maisījumi uz kazas piena bāzes Kabrita® GOLD Maisījumi Kabrita® tiek izgatavoti Holandē uz dabīgā kazas piena bāzes un 100% nesatur govs pienu. Kabrita® piedāvā speciāli izstrādātu formulu katram vesela bērna attīstības posmam.

Kā pabarot kaprīzu bērnu


Daži bērni ar prieku ēdu visu, ko viņiem dod. Citi atsakās pagaršot jebkuru viņiem nezināmu produktu, un savlaicīgi sāk raudāt un bļaut, ka viņiem tas nepatīk. Par laimi, periods, kad…


Sīkāk

Biežāk uzdotie jautājumi

CITI JAUTĀJUMI