Kabrita
Kabrita
Kabrita
Kabrita

Kāpēc Kabrita®?

Kabrita® – paši mūsdienīgākie produkti uz kazas piena bāzes. Tie apvieno sevī kazas piena priekšrocības un mūsdienu ingredientus mazuļu augšanai, attīstībai un aizsardzībai.

Pielāgotais olbaltumvielu sastāvs

Salīdzināšanai:

Govs piens satur 20% sūkalas un 80% kazeīns, kazas — 30% sūkalas un 70% kazeīns

Nobriedušu mātes piens pirmajā pusgadā mazuļa satur ne mazāk kā 60% sūkalu olbaltumvielu

Sūkalu olbaltuma un kazeīna savstarpējās attiecības ir pielāgotas tā, lai maisījumus pietuvinātu mātes piena sastāvam

Maisījuma Kabrita®:

Kabrita® 1 GOLD — sūkalu olbaltums 60% : kazeīns 40%

Kabrita® 2 GOLD — sūkalu olbaltums 47% : kazeīns 53%

Kabrita® 3 GOLD — sūkalu olbaltums 37% : kazeīns 63%

Teicama panesamība un asimilēšanās

Salīdzinājumā ar govs pienu, kazas piens atšķiras ar daudz zemāku αs1–kazeīna olbaltumvielu saturu un daudz augstāku β–kazeīna olbaltumvielu saturu. Jo mazāk ir αs1–kazeīna jo mīkstāks receklis veidojas  mazuļa kuņģī, jo vieglāk tas uzsūcas. Tādējādi, kazas piens asimilējas un sagremojas daudz labāk par govs pienu.

Komplekss DigestX® – labākai gremošanai, energoapmaiņai, kalcija uzsūkšanai un aizcietējuma risku novēršanai

Tikai Kabrita® GOLD maisījumos kazas piena olbaltumvielas apvienojas ar īpašo tauku kompleksu DigestX®, kas kopē krūts piena tauku profilu.

Klīniski pierādīts, ka DigestX®:

  • veicina vēdera izejas mīkstināšanu
  • atvieglo gremošanas procesu
  • uzlabo kalcija asimilēšanu
  • uzlabo energoapmaiņu

DHS/ω-3 un ARS/ω-6 smadzeņu un redzes attīstībai

DHS/ω-3 un ARS/ω-6, kā arī neaizvietojamās taukskābes – linolskābe un α–linolēnskābe, kas ietilpst Kabrita® GOLD sastāvā, pēc savām funkcijām tuvina maisījumu krūts pienam, veicinot mazuļa smadzeņu un redzes attīstību.

Nukleotīdi labākai imūnatbildei

Pieci galvenie krūts piena nukleotīdi, kas ietilpst Kabrita® GOLD maisījumos, sniedz pozitīvu efektu mākslīgi barotiem mazuļiem.

Nukleotīdi dabiskā veidā atrodas krūts pienā, tie:

  • ir DNS un RNS bāze;
  • tiem ir galvenā loma energoapmaiņā;
  • piedalās olbaltumvielu, tauku un ogļhidrātu sintēzē

Prebiotiķi un probiotiķi imūnsistēmas dabiskai nostiprināšanai

Prebiotiķi FOS (fruktozes oligosaharīdi), kas iegūstami no cigoriņiem, un GOS (galaktooligosaharīdi), kurus ražo no laktozes, apvienojumā ar probiotiķiem (dzīvās baktērijas Bifidobacterium BB–12®*), kas ietilpst Kabrita® GOLD sastāvā, veicina:

  • · zarnu trakta veselīgas mikrofloras uzturēšanu;
  • · imūnsistēmas attīstību.

Prebiotiķi un probiotiķi dabiskā veidā atrodas mātes pienā, veicinot mazuļa pareizu gremošanu un imūnsistēmas attīstību.

Maiga krēmīga garša

Mazulim noteikti patiks maisījuma garša! Kazu izcilā barība, nevainojamiizmitināšanas un pavairošanas apstākļi, tēviņu un mātīšu obligāta atsevišķa izmitināšana – tas viss nosaka kazas piena kvalitāti. Tieši tādēļ Kabrita® GOLD maisījumi ir pazīstami ar īpaši maigu un krēmīgu garšu.

Sabalansēti atbilstoši bērnu fizioloģiskām vajadzībām no piedzimšanas līdz trīs gadiem

Gatavā Kabrita® GOLD maisījuma enerģētiskā vērtība sabalansēta pēc olbaltumvielu, tauku un ogļhidrātu uzturvērtības ar mazuļu fizioloģiskajām vajadzībām no dzimšanas līdz 6 mēnešiem, no 6 līdz 12 mēnešiem un no gada līdz trīs gadiem. Kabrita® Gold maisījumi lieliski piemēroti sauso putru pagatavošanai.

100% nesatur govs piena olbaltumvielas

Neskatoties uz kazas piena ļoti vērtīgo sūkalu dārdzību, Kabrita® GOLD maisījumi tiek izgatavoti tikai no kazas piena un kazas piena sūkalām. Maisījumi garantēti nesatur govs pienu un tā sūkalas.

Kabrita® GOLD ir pilnvērtīgs uzturs veseliem bērniem, pēc ārsta konsultācijas maisījumu var ieteikt ēdienkartes paplašināšanas posmā līdz govs piena olbaltumvielu alerģijas diētiskās terapijas beigām. Govs piena olbaltumvielu alerģijas gadījumā obligāti konsultējieties ar pieredzējušu medicīnas speciālistu. Maisījums nav ārstnieciskā pārtika.

Pagatavoti, nepievienojot maltodekstrīnu, kristālisko cukuru, mākslīgās garšas piedevas un aromātiskās vielas

Dažādu pārtikas nepanesamības un alerģiju veidu attīstības riska samazināšanai, mēs veltām visas pūles, lai minimizētu mūsu maisījumos ingredientu saturu, kas dabiskā veidā neatrodas krūts pienā.

Kabrita® GOLD piemīt dabīgi salda garša, īpaši pateicoties laktozei.