Kabrita
Kabrita
Kabrita
Kabrita

Kabrita© Tēva dienā Rīgā 9.septembrī 2018 gada!


Daudziem septembris asociējas ar mācību gada sākumu. Jau kuro gādu pēc kārtas rudens sākumā Rīgā svin vēl vienu svētku dienu – Tēva dienu!

Kā ierasts, festivāla dalībnieki devās svinīgā gājienā no Brīvības pieminekļa līdz Vērmanes dārzam. Šeit ģimenēm bija iespēja piedālīties dažādās aktivitātēs – stafetēs, eksperimentos, izzinošos priekšnesumos un spēlēs, radošās darbnīcās, lāzerkaujās un brīvdabas boulingā, kā arī degustācijās. Visas aktivitātes šeit bija saistošas visai ģimenei – gan mammai un tētim, gan dažāda vecuma bērniem, gan arī topošajiem vecākiem. Īpaši jaunajiem vecākiem darbojas atpūtas zona pašiem mazākajiem, kur varēja ne tikai nomainīt autiņbiksītes, bet arī degustēt mazuļiem paredzētus ēdienus.

Starp citu, par ēdieniem. kabrita© ar prieku piedālījas Tēva diena festivālā. Pie mūsu stenda viesi degustēja garšīgus un veselīgus kabrita© produktus – piena dzērienu kabrita© 3 Gold, biezputras uz adaptētā piena maisījuma uz kazas piena bāzes un augļu desertus ar saldo krējumu no kazas piena. Visi bija paēduši!