Kabrita
Kabrita
Kabrita
Kabrita

Māmiņu atsauksmes par Kabrita produktiem

2018.gada maijā Kabrita® kopā ar portālu “Māmiņu klubs” organizēja akciju jaunajām māmiņām un mazuļiem. Dalībniekiem bija iespēja nogaršot un novērtēt maigu salda krējuma rīsu putras garšu uz kazas piena bāzes, kā arī sauso kazas piena dzērienu kabrita® 3 GOLD.

Tagad uzzināsim, kādas ir māmiņu atsauksmes par kabrita® produkciju:

- Tatjana: “Putra meitai ļoti garšo, viņa ēd to ar baudu. Putra ir mazliet salda, neskatoties uz to, ka saldinātāja nav sastāvā”.

- Aljona: “Vislabāk man patīk, ka putras sastāvā ir kazas piens, nav nekāda cukura un ir pievienoti vitamīni, kuri ir tik nepieciešami mazulim viņa intensīvas augšanas un attīstības periodā. Manai meitai ļoti garšo, apēdot pilnu porciju, viņa prasīja vēl”.

- LinddaKr: «Made šobrīd jau veselu mēnesi nav baudījusi mammas krūts pienu. Novēroju, ka vēdera izeja ir kļuvusi ļoti cieta, dažreiz paliek žēl skatoties kā tas mazais cilvēciņš sēž uz podu sarkans un cīnās, lai atbrīvotu zarnu traktu. Sapratu, ka man ir jādomā par papildus produktiem, kas satur labvēlīgas baktērijas. Bet, tagad varat smieties un skatīties šķību aci uz mani un teikt: "Ko Tu tur stāsti!", bet nākamajā dienā pēc maisījumu izdzeršanas (210 ml), Mades vēdera izeja kļuva mīksta un mans bērns beidzot pēc ilgām mocībām iztukšoja savu vēdera izeju bez asarām, rokas turēšanu un sarkanu seju!!»

- filologe: «Meitiņa papildus manam pieniņam klāt ēd arī piena maisījumu. Sākotnēji izmēģinājām vairākus govs piena maisījumus, bet no visiem meitiņai radās aizcietējumi, līdz, pēc gastroenterologa ieteikuma, izmēģinājām Kabrita kazas piena maisījumu un problēmas ar aizcietējumiem vairs nerādās. Jau pusgadu meitiņa ēd Kabrita kazas piena maisījumu un ar savu izvēli esam ļoti apmierināti.»

Paldies visām dalībniecēm par uztīcību un godīgām atsauksmēm! Mēs esam ļoti priecīgi, ka mūsu produkcija tika augsti novērtēta.

Priecēsim Jūs ar kvalitatīviem kabrita® produktiem uz kazas piena bāzes!