Kabrita
Kabrita
Kabrita
Kabrita

Par mums

Mūsu vēsture ir sākusies sen, 1897 gadā Holandē. Tieši tad tiks uzcelta pirmā fabrika tuvāko fermu piena pārstrādei, kura darbojas vēl šobrīd. Šodien mūsu uzņēmums specializējas plaša piena un piena produktu sortimenta ražošanā un pārdošanā. Mēs nogādājam produkciju uz visām pasaules valstīm gan gala patērētājam (B2C), gan tālākai pārstrādei (B2B). Viens no mūsu biznesa unikāliem virzieniem – produkti uz kazas piena bāzes. Mēs ražojam dzeramo un sauso kazas pienu, sviestu, jogurtu un, protams, maisījumus uz kazas piena bāzes bērnu uzturam no dzimšanas.

Saudzīga barošana uz kazas piena bāzes

Ar vārdu «piens» visi automātiski domā govs pienu, turklāt tāds viedoklis izplatīts, pirmkārt, attiecībā uz bērnu uzturu. Taču ne visi zina, ka pastāv daudz saudzīgāka govs piena alternatīva – tas ir kazas piens. Tieši tāpēc mēs saviem mazajiem patērētājiem esam izstrādājuši bērniem paredzētu uzturu Kabrita® uz dabīgā Holandes kazas piena bāzes. Kazas piens ir tikpat barojošs kā govs piens, un pēc dažiem parametriem pat pārāks par govs pienu. Kazas piena galvenā priekšrocība - organisms to labāk un ātrāk sagremo un asimilē. Pateicoties tam, kazas piens kļūst par alternatīvu ierastajai barošanai uz govs piena bāzes.

Kazas pienam, kurš uzturvērtības ziņā ir līdzvērtīgs vai pat pārāks par govs pienu, piemīt kāda īpaša priekšrocība – tas dabīgā veidā tiek labāk un ātrāk asimilēts nekā govs piens

Mūsu misija ir paplašināt to patērētāju loku, kuri izvēlējušies veselīgo un garšīgo kazas pienu un tā produktus.