Kabrita
Kabrita
Kabrita
Kabrita

Mūsu kvalitāte

Kvalitātes kontroles sistēma «Kwaligeit»

‘Kwaligeit’ (‘Quali – kvalitāte, geit – kaza’) – tā ir kazas piena valsts kvalitātes kontroles sistēma, kuru izstrādājusi Nīderlandes Karalistes (oficiālais Holandes nosaukums) Lauksaimniecības ministrija, speciāli kazas piena un tā produktu kvalitātes kontrolei. Šī sistēma nodrošina izejvielu ražošanas visaugstāko kvalitāti, nosaka dzīvnieku audzēšanas, to ārstēšanas, slaukšanas un kazas jēlpiena transportēšanas standartus. Sīkāk ar Kvalitātes kontroles sistēmu ‘Kwaligeit’ var iepazīties Holandes kazas piena ražotāju sabiedrības vietnē Dutch Goat Dairy Organization.

Mēs, Holandes kazas piena ražotāju asociācijas (NGZO) locekļi, atbalstām visas sistēmas ‘Kwaligeit’ prasības un sadarbojamies tikai ar tiem piegādātājiem, kuri ir sertificēti atbilstoši šīs kvalitātes kontroles sistēmas prasībām.

Nepārtraukta kvalitātes kontrole.

‘Kwaligeit’ nosaka pastāvīgu izejvielas (piena) kvalitātes laboratorijas monitoringu no slaukšanas brīža līdz transportēšanai uz ražotni. Laboratorijas testi tiek veikti gan fermās un Grupas rūpnīcās, gan neatkarīgās laboratorijās.

Darbojas arī cita valsts uzraudzības institūcija – Valsts piena un piena produktu kvalitātes inspekcija (COKZ), kuras funkcija ir visu piena pārstrādes un piena produktu ražošanas procesu tieša kontrole.