Kabrita
Kabrita
Kabrita
Kabrita

Kāpēc kazas piens? Izvēlamies uzturu agrīna vecuma mazuļiem

Visas māmiņas zina, ka krūts piens – tas ir ideāls uzturs bērnam pirmajā dzīves gadā. Pediatri rekomendē barošanu ar krūti pēc iespējas ilgāk, vislabāk līdz 1,5–2 gadiem. Tomēr mūsdienu dzīve diktē savus noteikumus, un tas diemžēl ne vienmēr ir iespējams. Pienāk diena, kad māte vispirms aizdomājas par maisījumu izvēli, bet pēc tam arī par piebarošanu.

Zinātnieki jau sen pierādījuši, ka kazas piens uzsūcas ātrāk un labāk nekā govs piens sava olbaltumvielu sastāva dēļ, bet olbaltumvielas – viens no galvenajiem uztura komponentiem no dzimšanas brīža, tādēļ tas ir tuvāks krūts pienam. Kazas pienam piemīt daudz labāka panesamība, tāpēc bērni daudz vieglāk uzņem tieši no kazas piena pagatavotus produktus. Šo maigai pārejai, Kabrita® maisījumi uz dabīgā kazas piena bāzes – optimāls risinājums plūdenai pāriešanai no krūts piena uz mākslīgu vai jauktu barošanu. Tomēr pēc olbaltumvielu sastāva pielāgotā zīdaiņu uztura rūpnieciskā ražošana iesākās ne tik sen – pārāk sarežģīti bija sakārtot gan pašas izejvielas, gan to produktu komercražošanu.

Tirdzniecības marka Kabrita® radās Holandē – valstī, kas pazīstama ar gadsimtiem ilgām fermeru kazu audzēšanas tradīcijām. Kabrita® – tie ir maisījumi no dabīgā kazas piena, kuru piegādā no fermām uz maisījumu ražošanas rūpnīcu. Kabrita® maisījumi tiek gatavoti, pievienojot ļoti vērtīgās kazas piena sūkalas, kas pietuvina maisījumu olbaltumvielu profilu krūts pienam.

Bērnu pārtika Kabrita® bagātināta ar visvērtīgākajiem sastāvdaļām, kas dabiskā veidā atrodamas krūts pienā:

  • Maisījumu pielāgotais olbaltumvielu sastāvs (pievienojot kazas piena sūkalas) veicina labu Kabrita® uztura panesamību
  • DigestX® komplekss – tauku komplekss, kas līdzinās krūts piena taukiem, normalizē gremošanu un samazina aizcietējumu risku, veicina aktīvu energoapmaiņu un kalcija asimilēšanu

Prebiotiķi GOS un FOS dabīgā veidā var stiprināt imūnsistēmu

  • DHS/ω-3 un ARS/ω-6, neaizvietojamās taukskābes – linolskābe un linolēnskābe, veicina mazuļa smadzeņu un redzes attīstību
  • 5 galvenie nukleotīti līdzīgi kā mātes piena nukleotīdi var veicināt imunitātes nostiprināšanos
  • Kabrita® Gold maisījumu maigā krēmīgā garša tiek sasniegta pateicoties apbrīnojamajam Holandes kazu pienam. Čaklie Holandes fermeri ar mīlestību un uzticību glabā sniegbalto Zānes piena šķirnes kaziņu barošanas un audzēšanas tradīcijas, pateicoties kurām tiek iegūts tik garšīgs piens.