Kabrita
Kabrita
Kabrita
Kabrita

Piena maisījumi jaundzimušajiem

Vislabākais piens bērnam – mātes piens. Tam ir optimāls sastāvs, taču dažreiz māmiņas nevar turpināt sava bērna barošanu ar krūti. Ne katram jaundzimušajam pēc piedzimšanas jau ir noformējusies zarnu trakta mikroflora. Līdz ar to māmiņām paveras grūts uzdevums, izvēloties jaundzimušajam piemērotu maisījumu. Kāds ir vislabākais maisījums jaundzimušam mazulim? Mēģināsim to noskaidrot kopā.

Mūsdienu piena maisījumi ir mazuļiem labi pielāgoti, taču dažreiz nākas nomainīt vairākus analogus, lai izvēlētos piemērotāko. Neapšaubāmi, labākais maisījums jaundzimušajiem jāizvēlas, ņemot vērā vecumu, gremošanas īpatnības un iespējamo uzņēmību pret alerģiju.

Kādi piena maisījumi jaundzimušajiem māmiņām ir jāizvēlas? Izvēloties maisījumus, jāpievērš uzmanība, kāda vecuma bērnam tas paredzēts. Katrai mazuļu vecuma kategorijai ražotāji piedāvā dažādus jaundzimušajiem paredzētus maisījumus. Tajos visos ir nepieciešamie komponenti un tie paredzēti konkrētas vecuma grupas vajadzībām. Turklāt uzmanīgi jāizpēta informācija uz piena maisījuma etiķetes.

Pavisam nesen Latvijas tirgū sāka tirgot piena maisījumus Kabrita® GOLD (Holande). Tos gatavo no paša svaigākā kazas piena un tiem ir brīnišķīga krēmīga garša. Kabrita maisījumi bērniem ir lieliski pielāgoti bērnu barošanai pirmajā dzīves gadā, jo to sastāvs ļoti līdzinās mātes pienam.

Palasot atsauksmes par to, «kāds ir labs maisījums jaundzimušajiem» jūs pārliecināsieties, ka Kabrita® GOLD maisījumiem ir priekšrocības konkurentu vidū. Patentētais tauku komplekss DigestX® ļoti līdzinās mātes piena struktūrai. Pierādīts, ka DigestX® pozitīvi ietekmē bērna kaulu sistēmas attīstību un augšanu, uzlabojas kalcija asimilēšana un energoapmaiņa.