Kabrita
Kabrita
Kabrita
Kabrita

Piena maisījums no kazas piena jūsu mazulim

Krūts piens – labākais bērnu uztura produkts, taču nereti ir gadījumi, kad māmiņa nevar turpināt barošanu ar krūti. Taču kā pareizi izvēlēties maisījumu bērniem, - vai  tā pamatā ir kazas vai govs piens?

Svarīgs kritērijs laba, bērniem paredzēta maisījuma izvēlei ir pielāgošana, īpaši, ja Jūsu mazulim nav vēl 6 mēneši. Ja Jūsu mazulim ir alerģija pret pārtiku, tad līdz pat gadam. Mātes krūts pienā sūkalu olbaltumvielu un kazeīna proporcija ir 60/40 pirmajā pusgadā un 47/53 turpmākajos periodos.

Piena maisījums bērniem no kazas piena Kabrita®GOLD piemērots bērnu barošanai agrīnā vecumā. Maisījums satur probiotiķus un prebiotiķus, nukleotīdus un katram bērnam nepieciešamās polipiesātinātās taukskābes. Satur patentētu tauku kompleksu DigestX®.

Maisījumam uz kazas piena bāzes Kabrita® Gold ir tāda pati sūkalu un kazeīna attiecība kā mātes pienā. Turklāt, šis maisījums satur kā probiotiķus –gremošanas procesa uzlabošanai, tā arī prebitiķus, lai uzturētu veselīgu zarnu trakta mikrofloru.

Lipīdu kompleksa tauku profils DigestX® līdzinās krūts piena tauku profilam. Tas ļauj nenobriedušajam bērna organismam viegli asimilēt taukus un tā rezultātā teicami ietekmē gremošanas procesus.

Lai kazas pienu varētu izmantot bērniem paredzētu piena maisījumu ražošanai, tā taukus nepieciešams aizvietot ar augu taukiem. Komplekss DigestX® atrisina šo sarežģīto kazas piena pielāgošanas uzdevumu.

Kabrita kazas piena maisījumam ir patīkama krēmīga garša, un tas patiks visiem bērniem.

KABRITA® GOLD 10 priekšrocības

  1. Pielāgots olbaltumvielu sastāvs.
  2. Lieliska panesamība un uzsūkšanās.
  3. Komplekss DigestX® – labākai gremošanai, energoapmaiņai, kalcija asimilēšanai un aizcietējumu riska novēršanai.
  4. DHS/ω-3 un ARS/ω-6 – smadzeņu un redzes attīstībai.
  5. Nukleotīdi labākai imunitātei.
  6. Prebiotiķi un probiotiķi dabīgai imūnsistēmas nostiprināšanai.
  7. Maiga krēmīga garša.
  8. Sabalansēts atbilstoši bērnu fizioloģiskām vajadzībām no dzimšanas līdz trīs gadiem.
  9. 100% nesatur govs piena olbaltumvielas.
  10. Pagatavo, nepievienojot maltodekstrīnu, kristālisko cukuru, mākslīgās garšas piedevas un aromātiskās vielas.