Kabrita

Kazas piens

Dabīgai un vieglai gremošanai

Bērnu uztura Kabrita pamatā ‒ dabīgais kazas piens no nīderlandiešu ģimenes fermām.

Jūs pat nevarat iedomāties kāds maigs un salds pēc garšas ir mūsu kazas piens! Tajā ieguldītas visas nīderlandiešu fermeru zināšanas, pieredze un mīlestība, kas no paaudzes paaudzē nodarbojas ar šo lielisko dzīvnieku piena šķirņu pavairošanu.

Kazas piena popularitāte pastāvīgi aug visā pasaulē. Vēsturiski kazas pienu izmantoja ne tikai uzturā, bet arī daudzu slimību ārstēšanai. Mūsdienu pētījumi tikai nesen sāka atklāt šī lieliskā produkta dziedniecisko īpašību noslēpumus.

Kazas piens dabīgai un vieglai gremošanai

Kazas piena galvenā īpašība ‒ spēja ātri uzsūkties cilvēka organismā. Augsta uzturvērtība un laba dažu tā nutrientu bioloģiskā uzsūkšanās ‒ vēl viena kazas piena īpašība.
Kazas piens tuvāks krūts pienam

Zinātniskie literatūras avoti un nopublicētie eksperimentālie dati pierāda, ka kazas pienu bērna organisms uzsūc ar ātrumu, kas analoģisks krūts piena ātrumam. Tomēr vecākiem jāatceras, ka dzīvnieku dabīgais piens nav ieteicams bērnu uzturā līdz divu gadu vecumam. Speciālisti iesaka bērnus barot ar krūts pienu vai adaptētiem piena maisījumiem, bet no gada ‒ papildināt uzturu ar sausiem piena dzērieniem.
Maiga krēmīga garša

Mēs izjaucām stereotipus, atbilstoši kuriem kazas pienam ir raksturīga kazu smarža un piegarša. Nīderlandes kazu piens ‒ salds pēc garšas, tam piemīt izsmalcināta maiga krēmīga garša un aromāts, kas kļuvuši par Kabrita® produktu vizītkarti. Un nekādas smaržas! Pagaršojiet un pārliecinieties paši.
Zānes kazas

Nīderlandes fermeri labprāt pavairo Zānes kazas. Šīs krāšņās sniegbaltās kaziņas slavenas ar sava piena brīnišķīgo garšu un augsto uzturvērtību. Dzīvnieku barošana nostādīta tādā veidā, ka viena kaziņa dod vidēji 3,5 litrus piena dienā. Daudz lielāki slaukšanas apjomi samazina piena uzturvērtību un garšas īpašības.
Nīderlandes fermeru tradīcijas un pieredze

Visi Kabrita produkti tiek izgatavoti no Nīderlandes kazu piena, kas slavens ar savu augstāko kvalitāti un maigo krēmīgo garšu. Mēs saņemam kazas pienu no 55 Nīderlandes fermām, kas strādā ar mums pēc vienotiem kvalitātes standartiem.

Система контроля качества «Kwaligeit

Государственная система контроля качества козьего молока, разработана Министерством сельского хозяйства Королевства Нидерланды. Эта система обеспечивает высочайшее качество производства сырья, предписывает стандарты содержания животных, их лечения, дойки и транспортировки сырого козьего молока.

Надзорный орган «COKZ»

В Королевстве Нидерланды работает госудраственная инспекция по качеству молока и молочных продуктов (COKZ), функция которого заключается в непосредственном контроле всех процессов переработки молока и производства молочных продуктов.

Mēs piedāvājam vislabāko produktu mūsu mazajiem klientiem, un attiecīgi, pieprasām no saviem piegādātājiem visaugstāko kvalitātes standartu ievērošanu.

Īpaša uzmanība tiek veltīta dzīvnieku uzturēšanas un pavairošanas apstākļiem. Telpas katru dienu tiek uzkoptas, bet tēviņus tur atsevišķi no mātītēm. Visi šie faktori palīdz novērst kazas piena specifisko smaržu. Rūpīga pieeja tiek izmantota barības izvēlē ‒ fermās kazas baro ar svaigi nopļautas zāles, siena maisījumu ar augļu, kukurūzas, burkānu un kartupeļu izspiedām. Tāda barība maksā dārgi, toties iegūtajam pienam ir maiga krēmīga garša, maigs aromāts un augsta uzturvērtība.

Kabrita Лайфхак
Pierakstieties informācijas saņemšanai
Noderīga informācija mammām un mazuļiem
Ваше имя
E-pasts