Kabrita
Kabrita

Kazas piens

Bērnu uztura Kabrita pamatā ‒ dabīgais kazas piens no nīderlandiešu ģimenes fermām.

Jūs pat nevarat iedomāties kāds maigs un salds pēc garšas ir mūsu kazas piens! Tajā ieguldītas visas nīderlandiešu fermeru zināšanas, pieredze un mīlestība, kas no paaudzes paaudzē nodarbojas ar šo lielisko dzīvnieku piena šķirņu pavairošanu.

Kazas piena popularitāte pastāvīgi aug visā pasaulē. Vēsturiski kazas pienu izmantoja ne tikai uzturā, bet arī daudzu slimību ārstēšanai. Mūsdienu pētījumi tikai nesen sāka atklāt šī lieliskā produkta dziedniecisko īpašību noslēpumus.

Kazas piens gremošanai

Kazas piena galvenā īpašība ‒ spēja ātri uzsūkties cilvēka organismā. Augsta uzturvērtība un laba dažu tā nutrientu bioloģiskā uzsūkšanās ‒ vēl viena kazas piena īpašība.
Maiga krēmīga garša

Mēs izjaucām stereotipus, atbilstoši kuriem kazas pienam ir raksturīga kazu smarža un piegarša. Nīderlandes kazu piens ‒ salds pēc garšas, tam piemīt izsmalcināta maiga krēmīga garša un aromāts, kas kļuvuši par Kabrita® produktu vizītkarti. Un nekādas smaržas! Pagaršojiet un pārliecinieties paši.
Zānes kazas

Nīderlandes fermeri labprāt pavairo Zānes kazas. Šīs krāšņās sniegbaltās kaziņas slavenas ar sava piena brīnišķīgo garšu un augsto uzturvērtību. Dzīvnieku barošana nostādīta tādā veidā, ka viena kaziņa dod vidēji 3,5 litrus piena dienā. Daudz lielāki slaukšanas apjomi samazina piena uzturvērtību un garšas īpašības.
Nīderlandes fermeru tradīcijas un pieredze

Visi Kabrita produkti tiek izgatavoti no Nīderlandes kazu piena, kas slavens ar savu augstāko kvalitāti un maigo krēmīgo garšu. Mēs saņemam kazas pienu no 55 Nīderlandes fermām, kas strādā ar mums pēc vienotiem kvalitātes standartiem.

Kvalitātes kontroles sistēma «Kwaligeit

Valsts kazas piena kvalitātes kontroles sistēma, ko izveidojusi Nīderlandes karalistes Zemniekopības ministrija. Šī sistema nodrosina visaugstāko izejmateriālu produkcijas ražošanas kvalitāti , nosaka dzīvnieku uzturēsanas nosacījumus, to ārstēšanu, slaukšanu un svaigā kazas piena transportēšanas noteikumus.

Uzraudzības iestāde «COKZ»

Nīderlandē valsts pievērš lielu uzmanību piena nozares attīstībai ‒ speciāla valsts institūcija piena un piena produktu kvalitātes kontrolei (COKZ) izstrādājusi stingrus kvalitātes kontroles standartus un sistēmas. Šīs institūcijas pienākumos iekļauta fermeru un ražotāju kontrole.

Mēs piedāvājam vislabāko produktu mūsu mazajiem klientiem, un attiecīgi, pieprasām no saviem piegādātājiem visaugstāko kvalitātes standartu ievērošanu.

Īpaša uzmanība tiek veltīta dzīvnieku uzturēšanas un pavairošanas apstākļiem. Telpas katru dienu tiek uzkoptas, bet tēviņus tur atsevišķi no mātītēm. Visi šie faktori palīdz novērst kazas piena specifisko smaržu. Rūpīga pieeja tiek izmantota barības izvēlē ‒ fermās kazas baro ar svaigi nopļautas zāles, siena maisījumu ar augļu, kukurūzas, burkānu un kartupeļu izspiedām. Tāda barība maksā dārgi, toties iegūtajam pienam ir maiga krēmīga garša, maigs aromāts un augsta uzturvērtība.

Kabrita Лайфхак
Pierakstīties uz biļetenu
Jūsu vārds
E-pasts
Bērna dzimšanas datums
vai
paredzējams dzemdību datums
Krūts piens – labākā pārtika Jūsu mazulim!

VPO rekomendē saglabāt krūts barošanu pirmo 6 dzīves mēnešu laikā un pēc iespējas, turpināt to tik ilgi cik tas vien iespējams. Saglabājiet barošanu ar krūti arī pēc piebarojuma ieviešanas.

TM Kabrita pilnībā atbalsta WHO rekomendācijas un atgādina par nepieciešamību konsultēties ar pediatru izvēloties pārtiku Jūsu mazulim.

Veselību Jums un Jūsu mazulim!

Turpināt ›