Kabrita
Kabrita

No fermas līdz pudelītei

Dabīgs nīderlandiešu kazas piens

Kazas piena popularitāte nepārtraukti aug, tas garšo gan pieaugušajiem, gan bērniem. Aizvien biežāk vecāki izvēlas saviem mazuļiem maisījumus uz kazas piena pamata.

Kabrita ‒ maigs ēdiens uz Nīderlandes kazas piena bāzes ‒ apvieno dabīgā kazas piena priekšrocības ar mūsdienu ingredientiem mazuļa augšanai un attīstībai.

1
1
Nīderlandes
ferma
2
2
Ilggadēja sadarbība
3
3
Tuvums ražotnei
4
4
Rūpnīcas
5
5
24/7 Kvalitātes un drošības monitorings
6
6
R&D
7
7
Kabrita pasaulē
8
8
Pārdošana
9
9
Jums mājās
Nīderlandes
ferma
Nīderlandes fermeri dod priekšroku Zānes kazu audzēšanai. Šīs krāšņās sniegbaltās kaziņas slavenas ar sava piena brīnišķīgo garšu. Kazu uzturs sastādīts tādā veidā, ka viena kaziņa dod vidēji 3,5 litrus piena dienā. Daudz lielāki slaukšanas apjomi samazina piena uzturvērtību un garšas īpašības. Fermā parasti tur 1000‒1300 kazas. Tās aprūpē visa fermeru ģimene, darbaspēka piesaistīšana netiek praktizēta. Visi darbi (apkope, barošana, slaukšana u.c.) augsti automatizēti. Fermās periodiski notiek gan ārējais valsts audits (pēc sistēmas «Kwaligeit»), gan iekšējais korporatīvais audits pēc tādiem parametriem kā: ‒ piena savākšana, uzglabāšana un transportēšana, ‒ dzīvnieku uzturēšanas un barošanas apstākļi, to nodrošināšana ar tīru dzeramo ūdeni, ‒ ārstēšana un medikamentu izmantošana; ‒ piena organoleptika un uzturvērtība.
Ilggadēja sadarbība
Mēs saņemam kazas pienu no 55 Nīderlandes fermām, kas strādā ilgstoši ar mums pēc vienotiem kvalitātes standartiem. Mēs cieši sadarbojamies ar izejvielu ražotājiem, konsultējot viņus par dzīvnieku uzturēšanu, uztura sastādīšanu, selekciju utt.
Tuvums ražotnei
Vistālākā no rūpnīcas ferma atrodas ne vairāk kā 2,5 stundu braucienā. Fermu tuvums ražošanai nodrošina piena maksimālās uzturvērtības un nevainojamas garšas saglabāšanu. Maisījumus ražo praktiski no svaiga piena, kuru piegādā rūpnīcai katru dienu.
Rūpnīcas
Mūsu Grupai pieder 5 rūpnīcas. Tās visas atrodas Nīderlandē. Īpašu uzmanību ir izpelnījusies jaunā lielākā Eiropā rūpnīca piena maisījumu ražošanai, kuru Uzņēmums atvēra 2018.gadā Hērenvēnā. Teicami aprīkotas pēc tehnikas pēdējām tendencēm ražošanas jaudas, konstruētas un uzbūvētas saskaņā ar rekomendācijām Codex Alimentarius (piemēram, Kodekss Alimentarius ‒ PVO starptautisko pārtikas standartu krājums). Tāpat kā visi Kompānijas uzņēmumi, rūpnīca sertificēta pēc sistēmām BRC, IFS/FSSC 2200.
24/7 Kvalitātes un drošības monitorings
Jaunā rūpnīca, kas sāka strādāt 2018.gadā uzcelta, veltot īpašu uzmanību produktu kvalitātes un drošības jautājumiem mūsu vismazākajiem patērētājiem. Katrai rūpnīcā saražotai maisījuma bundžai ir savs individuāls kods, kas ļauj atsekot produktu no fermas līdz gatavai bundžai. Katras produktu partijas paraugi (referentie paraugi) uzglabājas rūpnīcas laboratorijā līdz šīs partijas derīguma termiņa beigām. Ražošanā patstāvīgi notiek pastāvīgs ražošanas video monitorings. Produkts iznāk no ražošanas vienīgi pēc karantīnas, kas nodrošina gatavā produkta fināla kontroli.

Visus ražošanas etapus ‒ no jēlpiena kvalitātes ieejas kontroles līdz gatavam un iepakotam maisījumam ‒ stingri kontrolē režīmā 24/7. Kontrole ietver, bet neaprobežojas:

 • ienākošās izejvielas, pusfabrikātu un gatavā produkta uzturvērtības un drošības analīze;
 • speciāli sieti produkta un maisījumu sauso frakciju sijāšanai (aizsardzībai);
 • speciāla instrumentālā kontrole, kas izslēdz neatbilstošu priekšmetu t.sk. metāla un stikla iekļūšanu;
 • kontroles sistēma «Eagle Eye» ‒ sistēma «ērgļa acs» kodēšanas monitorings, mērkarošu ievietošanas kontrole un iepakojuma materiālu atbilstība un citi parametri;
 • Produkta svara kontrole;
 • Ražošanas regulāra on‒line kontrole.

R&D
Uzņēmumā strādā pašu pētījumu un attīstības nodaļa. Tās galvenais uzdevums jauno produktu receptūru izstrādāšana. Visām receptūrām jābūt izstrādātām saskaņā ar VPO rekomendācijām un jaunākajiem uz pierādījumiem balstītas medicīnas, dietoloģijas un nutricioloģijas datiem. Šī nodaļa nodarbojas ar kazas piena un produktu uz tā bāzes klīnisko pētījumu organizāciju un veikšanu. Darbam tiek piesaistīti vispazīstamākie pasaules zinātnieki un medicīnas iestādes. Par tradīciju kļuvusi ikgadējo semināru vadīšana par kazas pienu un Kabrita produkciju ārstiem no dažādām valstīm.
Kabrita pasaulē
Šobrīd Kabrita ir pārdošanā vairāk nekā 35 pasaules valstīs. Kabrita ‒ atpazīstams globālais multinacionālais zīmols, kas strauji ielauzies nelielā bērnu pārtikas pasaules līderu‒ražotāju grupā. Kabrita ‒ viens no pasaules līderiem bērnu uztura no kazas piena kategorijā. Kabrita regulāri piedalās lielāko pasaules zinātnisko pasākumu izstāžu un zinātniskās programmās, piemēram, slavenā Eiropas pediatru asociācijas, gastroenterologu, hepatologu un nutriciologu kongresā (ESPGHAN). Mūsu raksti izvietoti dažādos recenzējamos zinātniskos izdevumos.
Pārdošana
Latvijā Kabrita produkcija tiek tirgota lielākajos tīklu veikalos, interneta veikalos un aptiekās. Mūsu produktus var iegādāties “Rimi”, “Sky”, “Stockmann”, “Saules aptieka”, “Medelens plus”, “Brillante.lv”, “Pirkumins.com” un daudzās citās vietās. Pēc mazumtirdzniecības audita datiem Kabrita ir ierindojusies bērnu uztura ražotāju līderu pozīcijā, apdzenot dažus zīmolus, kas daudzu gadu garumā bija pārstāvēti mūsu tirgū. Tas viss liecina par māmiņu uzticību un lojalitāti mūsu produktiem.
Jums mājās
Paldies, ka esat izvēlējušies maisījumus, putras un biezeņus savam mazulim! Esam ieguldījuši savā produkcijā visu mīlestību, meistarību un uzticību savai nodarbei. Ļoti drīz jūs pārliecināsieties, ka Kabrita ir kļuvusi par ļoti svarīgu Jūsu dzīves sastāvdaļu. Atļaujiet atgādināt Jums dažus svarīgus momentus:

 • krūts piens ‒ labākais uzturs, kuru māmiņa var dot savam mazulim;
 • par uztura izvēli konsultējieties ar savu pediatru, īpaši tas aktuāli mazuļiem, kuriem nepieciešama korekcija ar ārstniecisko uzturu;
 • ievērojiet rekomendācijas par produkta lietošanas uzsākšanas vecumu;
 • obligāti pagatavojiet produktu atbilstoši rekomendācijām uz iepakojuma;
 • ievērojiet produkta uzglabāšanas apstākļus un termiņus (īpaši atvērta);
 • esam gatavi atbildēt uz visiem jautājumiem par Kabrita produkciju pa tālruni +371 20122122.

Ar vislabākajiem novēlējumiem,
тм Kabrita komanda.
Kabrita Лайфхак
Pierakstīties uz biļetenu
Jūsu vārds
E-pasts
Bērna dzimšanas datums
vai
paredzējams dzemdību datums
Krūts piens – labākā pārtika Jūsu mazulim!

VPO rekomendē saglabāt krūts barošanu pirmo 6 dzīves mēnešu laikā un pēc iespējas, turpināt to tik ilgi cik tas vien iespējams. Saglabājiet barošanu ar krūti arī pēc piebarojuma ieviešanas.

TM Kabrita pilnībā atbalsta WHO rekomendācijas un atgādina par nepieciešamību konsultēties ar pediatru izvēloties pārtiku Jūsu mazulim.

Veselību Jums un Jūsu mazulim!

Turpināt ›