Kabrita

Kāpēc Kabrita?

Premium pārtika pašiem mazākajiem
Kabrita - vismūsdienīgākie maisījumi uz dabīga Nīderlandes kazas piena bāzes. Saudzīgs uzturs no dzimšanas līdz trīs gadiem. Krūts piens ‒ labākais uzturs Jūsu mazulim. Par uztura izvēles jautājumu konsultējieties ar pediatru.
kabrita
Kazas piens

Pieredze, mūsdienīgas tehnoloģijas, mīlestība un gadsimtiem vecas fermeru tradīcijas

Kabrita® produktu pamats ‒ dabīgais Nīderlandes kazas piens

  • Augsta uzturvērtība

  • Maiga krēmīga garša

  • Laba panesība

  • Teicama uzsūkšanās

  • Atbilstoši jaunākiem datiem, kazas piens uzsūcas ātrāk un labāk nekā govs piens.


Olbaltumvielu sastāvs
Bagātināti ar kazas piena sūkalām
Krūts piens satur 60% sūkalas un 40% kazeīna. Tāda attiecība nodrošina augstu uzsūkšanās spēju un krūts piena sagremošanu. Dzīvnieku piens satur 80% kazeīna un tikai 20% sūkalas. Tāpēc maisījumu ražošanā govs vai kazas pienam pievieno sūkalas, kas to pielīdzinās pēc olbaltumvielu sastāva krūts pienam. Laba maisījumu panesība ir apstiprināta ar klīniskām aprobācijām, kas veiktas pazīstamos pasaules un Krievijas medicīnas centros.
Maiga krēmīga garša
Mazuļiem ļoti garšo mūsu maisījumi.
Teicams Nīderlandes kazas piens no slavenām Zānes kazām ir Kabrita produktu vizītkarte.
Visas mūsu fermas atrodas tikai Nīderlandes teritorijā. Augstas kvalitātes sabalansēta barība, visstingrākā higiēna un atsevišķa tēviņu un mātīšu uzturēšana plus fermu tuvums rūpnīcai (tikai 2,5 stundas ceļā no fermas līdz rūpnīcai) nodrošina bērnu uztura Kabrita maigo krēmīgo garšu.
Nīderlandiešu tradīcijas un pieredze.
Nīderlandiešu tradīcijas un pieredze.
Pagatavots ar mīlestību.
Nīderlande ‒ piena industrijas dzimtene, viens no pasaules piena tirgus līderiem. Nīderlandieši ļoti rūpīgi izturas pret savas valsts ekoloģiju, ieviešot stingrus ierobežojošos līdzekļus uzņēmumā un autotransportam, kas piesārņo apkārtējo vidi. Mēs izmantojam vienīgi nīderlandiešu pienu. Ģimenes fermeru gadsimtu tradīcijas un modernas ražošanas tehnoloģijas, darba mīlestība un lepnums par rezultātu ‒ visaugstākās kvalitātes un mūsu produktu drošības garantija.
Prebiotikas un Probiotikas
DHA (ω-3)
Polinepiesātinātās omega taukskābes DHA (ω‒3) nonāk mazuļa organismā ar ēdienu vai tieši maisījuma sastāvā. Šīs taukskābes arī sintezējas no maisījumu Kabrita sastāvā ietilpstošām α-linolēnskābes un linolskābes.
Kāpēc kabrita
No Fermas līdz Pudelītei
Mūsu loģistikas ķēde izveidota tādā veidā, lai mēs pastāvīgi sadarbotos tikai ar pārbaudītām fermām. Svaigu pienu nogādā uz rūpnīcu apmēram 2,5 stundu laikā. Kazas jēlpiena un gatavā produkta ražošana iziet caur daudzām kvalitātes un drošības analīzēm. Katrai maisījuma bundžai ir individuāls kods, pēc kura var atsekot produkta izcelsmi līdz pat piena un fermas partijai, no kuras to piegādāja.
Kabrita Лайфхак
Pierakstīties uz biļetenu
Jūsu vārds
E-pasts
Bērna dzimšanas datums
vai
paredzējams dzemdību datums
Krūts piens – labākā pārtika Jūsu mazulim!

VPO rekomendē saglabāt krūts barošanu pirmo 6 dzīves mēnešu laikā un pēc iespējas, turpināt to tik ilgi cik tas vien iespējams. Saglabājiet barošanu ar krūti arī pēc piebarojuma ieviešanas.

TM Kabrita pilnībā atbalsta WHO rekomendācijas un atgādina par nepieciešamību konsultēties ar pediatru izvēloties pārtiku Jūsu mazulim.

Veselību Jums un Jūsu mazulim!

Turpināt ›