Kabrita

Kāpēc Kabrita?

Premium pārtika pašiem mazākajiem
Kabrita - vismūsdienīgākie maisījumi uz dabīga Nīderlandes kazas piena bāzes. Saudzīgs uzturs no dzimšanas līdz trīs gadiem. Krūts piens ‒ labākais uzturs Jūsu mazulim. Par uztura izvēles jautājumu konsultējieties ar pediatru.
kabrita
Kazas piens

Pieredze, mūsdienīgas tehnoloģijas, mīlestība un gadsimtiem vecas fermeru tradīcijas

Kabrita® produktu pamats ‒ dabīgais Nīderlandes kazas piens

  • Augsta uzturvērtība

  • Maiga krēmīga garša

  • Laba panesība

  • Teicama uzsūkšanās

  • Atbilstoši jaunākiem datiem, kazas piens uzsūcas ātrāk un labāk nekā govs piens.


Olbaltumvielu sastāvs
Bagātināti ar vērtīgām kazas piena sūkalām
Krūts piens satur 60% sūkalas un 40% kazeīna. Tāda attiecība nodrošina augstu uzsūkšanās spēju un krūts piena sagremošanu. Dzīvnieku piens satur 80% kazeīna un tikai 20% sūkalas. Tāpēc maisījumu ražošanā govs vai kazas pienam pievieno sūkalas, kas to pielīdzinās pēc olbaltumvielu sastāva krūts pienam. Maisījumi Kabrita bagātināti ar vērtīgām kazas piena sūkalām. Kazas piena sūkalas ir bagātas ar daudzajiem barības elementiem, ieskaitot dabīgās aminoskābes, kas nepieciešamas mazuļa pilnvērtīgai attīstībai. Laba maisījumu panesība ir apstiprināta ar klīniskām aprobācijām, kas veiktas pazīstamos pasaules un Krievijas medicīnas centros.
Maiga krēmīga garša
Mazuļiem ļoti garšo mūsu maisījumi.
Teicams Nīderlandes kazas piens no slavenām Zānes kazām ir Kabrita produktu vizītkarte.
Visas mūsu fermas atrodas tikai Nīderlandes teritorijā. Augstas kvalitātes sabalansēta barība, visstingrākā higiēna un atsevišķa tēviņu un mātīšu uzturēšana plus fermu tuvums rūpnīcai (tikai 2,5 stundas ceļā no fermas līdz rūpnīcai) nodrošina bērnu uztura Kabrita maigo krēmīgo garšu.
Nīderlandiešu tradīcijas un pieredze.
Nīderlandiešu tradīcijas un pieredze.
Pagatavots ar mīlestību.
Nīderlande ‒ piena industrijas dzimtene, viens no pasaules piena tirgus līderiem. Nīderlandieši ļoti rūpīgi izturas pret savas valsts ekoloģiju, ieviešot stingrus ierobežojošos līdzekļus uzņēmumā un autotransportam, kas piesārņo apkārtējo vidi. Mēs izmantojam vienīgi nīderlandiešu pienu. Ģimenes fermeru gadsimtu tradīcijas un modernas ražošanas tehnoloģijas, darba mīlestība un lepnums par rezultātu ‒ visaugstākās kvalitātes un mūsu produktu drošības garantija.
Prebiotikas un Probiotikas
Dabiskai gremošanas sistēmas uzlabošanai un imūnsistēmas stiprināšanai
Bagātināšana ar prebiotikām (pārtikas šķiedra) GOS (no laktozes) stimulē pozitīvo baktēriju darbību zarnās, labvēlīgi ietekmē gremošanu, veicina vēdera izejas mīkstināšanu palīdz mīkstināt izkārnījumus un tās biežumu palielināšanu, kā arī palīdz stiprināt imūnitāti.
Nukleotīdi
Nukleotīdi
Nukleotīdi ‒ DNS un RNS bāze. Tie piedalās olbaltumvielu, tauku un ogļhidrātu sintēzē. Nukleotīdi ir neaizvietojami produktīvai energoapmaiņai un imunitātes formēšanai. Kazas piens ir bagāts ar dabīgiem nukleotīdiem. Maisījumi Kabrita satur 5 nukleotīdus, kas līdzinās krūts piena nukleotīdiem.
DHA (ω-3) un ARA (ω-6)
Smadzeņu un redzes attīstībai
Polinepiesātinātās omega taukskābes DHA (ω‒3) un ARA (ω‒6) nonāk mazuļa organismā ar ēdienu vai tieši maisījuma sastāvā. Šīs taukskābes arī sintezējas no maisījumu Kabrita sastāvā ietilpstošām α-linolēnskābes un linolskābes. Tāpēc tik svarīgi, lai bērnu piena maisījumi būtu pilnā apjomā bagātināti ar šiem neaizvietojamiem ingredientiem. Klīniski pierādīts, ka maisījumu bagātināšana ar DHA (ω‒3) un ARA (ω‒6) veicina smadzeņu un redzes attīstību.
Kāpēc kabrita
Maisījumi Kabrita ērtai gremošanai

Maigaks kazeīns, vērtīgākās kazas piena sūkalas un mūsdienīgi funkcionālie ingredienti veicina mazuļa ērtu gremošanu, samazinot aizcietējumu vai kuņģa traucējumu, meteorisma un atvemšanu intensitāti un biežumu.

Beta‒palmitāts mazuļa mieram
Pēc mūsdienu zinātnisko publikāciju datiem, augsts beta‒palmitāta saturs piena maisījumos uzlabo tauku uzsūkšanos, mīkstina vēdera izeju, uzlabo mikrofloras sastāvu un nostiprina kaulu sistēmu. Mazulis mazāk raud un labāk guļ.
9 no 10 atzīmējuši maisījuma pozitīvo ietekmi.
Atbilstoši mūsu aptaujai, 747 māmiņas no 830, kuras savus bērnus baro ar maisījumiem Kabrita, atzīmēja gremošanas uzlabošanos un labu maisījumu panesību.
No Fermas līdz Pudelītei
Mūsu loģistikas ķēde izveidota tādā veidā, lai mēs pastāvīgi sadarbotos tikai ar pārbaudītām fermām. Svaigu pienu nogādā uz rūpnīcu apmēram 2,5 stundu laikā. Kazas jēlpiena un gatavā produkta ražošana iziet caur daudzām kvalitātes un drošības analīzēm. Katrai maisījuma bundžai ir individuāls kods, pēc kura var atsekot produkta izcelsmi līdz pat piena un fermas partijai, no kuras to piegādāja.
Kabrita Лайфхак
Pierakstīties uz biļetenu
Jūsu vārds
E-pasts
Bērna dzimšanas datums
vai
paredzējams dzemdību datums
Krūts piens – labākā pārtika Jūsu mazulim!

VPO rekomendē saglabāt krūts barošanu pirmo 6 dzīves mēnešu laikā un pēc iespējas, turpināt to tik ilgi cik tas vien iespējams. Saglabājiet barošanu ar krūti arī pēc piebarojuma ieviešanas.

TM Kabrita pilnībā atbalsta WHO rekomendācijas un atgādina par nepieciešamību konsultēties ar pediatru izvēloties pārtiku Jūsu mazulim.

Veselību Jums un Jūsu mazulim!

Turpināt ›